Retreat Kalender

De Wierschuur wordt verhuurd aan organisatoren van retreats. Hieronder vindt u een overzicht van retreats die in de Wierschuur worden georganiseerd.

Share

Hangmatten

De vorm en inhoud van de retreats wordt door de organisatoren bepaald. Wij zorgen ervoor dat u op een mooi verstild plekje op Wieringen logeert, in onze monumentale Wierschuur. U slaapt op comfortabele bedden onder knisperend beddengoed en iedere kamer heeft zijn eigen badkamer. Voor inhoudelijke vragen verwijzen wij u graag naar de organisatoren van de retreats.

2022

4 - 6 februari Eigenwijs Zijn https://www.eigenwijszijn.com/...

11 - 14 februari Bezieling met Mireille (VOL)https://bezielingmetmireille.n...

18 - 20 februari Zense Yoga (VOL) https://zenseyoga.nl/events/

18 - 20 maart Rootz (VOL)https://rootz.info/recharge-re...

28 maart - 3 april Max Strom (VOL)https://maxstrom.com/schedule/...

8 - 10 april Mr. Breath (VOL)https://www.mrbreath.nl/deep-d...

12 - 14 april Beyond Binary (VOL)https://www.beyondbinary.nl

22 - 24 april Set & Setting (VOL)https://www.setandsetting-retr...

2 - 5 mei Retreat Yourself (VOL) https://retreatyourself.nu/oud...

26 - 29 mei Bezieling met Mireille (VOL)https://bezielingmetmireille.n...

10 - 12 juni Mr. Breath (VOL)https://www.mrbreath.nl/deep-d...

20 - 23 juni Retreat Yourself (VOL)https://retreatyourself.nu/yog...

27 - 29 juni Mindful Magic https://www.mindfulmagic.nl/ri...

30 juni - 3 juli Rootz https://rootz.info/recharge-re...

4 t/m 7 juli Restored https://www.restored.nl/servic...

25 juli - 5 augustus My daughter and me https://www.mydaughterandme.wo...

15-18 augustus Retreat Yourself https://retreatyourself.nu/yog...

16 18 september Set & Setting (VOL)https://www.setandsetting-retr...

26 - 29 september Het Roer Om voor Artsen https://www.tinekeplat.nl

30 sep. - 2 oktober Mr. Breath https://mr.breath.nl/deep-dive-adem-weekend/

3 - 7 oktober Rooted Lifestyle https://rooted-lifestyle.com/n...

20 - 23 oktober Rootz https://rootz.info/recharge-re...

25 - 27 oktober Beyond Binary https://www.beyondbinary.nl/re...

28 - 31 oktober Bezieling met Mireille https://www.shop.bezielingmetm...

4 - 6 november Eigenwijs Zijn https://www.eigenwijszijn.com

8 - 10 november Jerney Looijen https://www.jerneylooijen.nl/r...

11-13 november House of Maan Mor Elmora https://www.morelmora.com/retr...

18 - 20 november Mr. Breath https://mr.breath.nl/deep-dive-adem-weekend

21 - 24 november Het Roer Om voor Artsen https://www.tinekeplat.nl

25 - 27 november Beanzlab https://www.beanzlab.nl/coachi...

28 en 29 november Rake Vragen (VOL)https://rakevragen.com/trainin...

28 december - 1 januari Retreat Yourself https://retreatyourself.nl